| Netea a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva.....am visat ca trebuia sa ma casatoresc si eram imbracata in rochie alba...ce ar putea sa insemne visul acesta? astept raspuns..Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Eu știu că acesta este un semn că persoana iubită ție, este în apropiere sau. vei întâlni în scurt timp, o persoană pe care o vei iubi love struck

2 răspunsuri:
| sowhatt a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar eu stiu ca daca visezi nunta...pai nunta inseamna moarte. sad cainele-dusman si asa mai departe...stiu de la bunicii mei. nu te speria visele mint cateodatawinking