| euuuuuuuuuu a întrebat:

Hey, buna TPU!
Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? Pana acum radem, vorbim, ne intelegem bine, dar eu as vrea ceva mai mult. big grin
MS anticipat :*
Fundaa pentru cel mai bun raspuns! :X

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Poate sa te placa, dar ca pe o amica, si sa nu fii genul lui. Poate esti genul lui, dar se teme sa nu-ti arate asta fie din timiditate, fie ca se teme sa nu strice totul. Fii mai atenta la semne, intotdeauna exista ceva care sa tradeze adevaratele lui sentimente. Poti si sa-i propui sa iesiti undeva, mai mascat, cand vorbiti asa odata, sa zic dupa 10-15 min ii spui ca ti-e sete si hai sa mergem la cofetaria aia sau nu stiu unde sa bem un suc, ceva de genul asta.
Daca este sa fie ceva, atunci veti ajunge si voi acolo, doar sa petreceti mai mult timp impreuna si toate se vor descoperi.
Domnul fie cu voi.

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Otraveste-l cu marul interzis!

| raisa1993maria a răspuns:

Incearca sa nu mai gandesti asa, sunt fete care si-au inceput viata sexuala la varste si mai mari de ex 17-18 ani si regreta, sunt fete care au facut pasul asta la 14 ani si sunt ok, depinde, nu te lua dupa celelate situatii, fa ce-ti spune inima, daca ai incredere in el si crezi ca e un pas pe care trebuie sa-l faci acum fa-o dar trebuie sa-ti asumi niste riscuri, bafta

| ѕოiℓε01 a răspuns:

...depinde arata-i ca il placi da-i de inteles asta si daca iti raspunde la semne inseamna ca te place! plimba-ti mana prin par cand vorbesti cu el, zambeste-i, sau spune-i ca il placi! bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| dadotsa a răspuns:

Fi tu insati si o sa fie bine, apropiete de el... date drept amica, afla ce gen de fata ii place si incearca sa fii genul lui, cel mai important e sa ii fi alaturi mereu si sa-i castigi increderea