| Anonima236 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun(ne intelegem super bine vorbim radem la glume etc)? ajutati-ma! crying

Răspuns Câştigător
| Wă_Larii_1996 a răspuns:

Nu trebuie sa ai emotii in privinta asta... Tu stii daca el te place? Daca ii vei spune si sentimentul nu va fi reciproc cel mai probabil, ai putea fi ranita. Ii spui fara ocolisuri ceea ce simti pentru el, fara a te simti jenata. Poti incepe prin a spune " vreau sa-ti spun ceva, dar nu vreau sa afecteze prietenia noastra "... Bafta! :*

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai ai putea sa il inviti undeva, la un suc si sa il intrebi daca vrea sa fiti mai mult decat prieteni

| drogh a răspuns:

Simplu. Ii spui asa:,, Stii ceva? Eu chiar te plac''.

| adelina0101123 a răspuns:

Eu cred ca totusi te place. Si mie mi s-a intamplat asa ceva. Incearca sa il intrebi in gluma ce ii place la tine sau daca te place... Sau poti sa ii intrebi pe prietenii. fratii. surorile lui daca ii place de cineva sau daca de place :3.

| Anonima236 explică (pentru adelina0101123):

El nu are frati sau surori e singur la parinti

| Violetta1432 a răspuns:

Direct e cel mai simplu sa-i spui