| Dansatoarea_Tha_Denis_Monalyssa_1994 a întrebat:

Hey buna TPU! dupa cate saptamani poti face sex daca ai nascut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu ramai din nou insarcinata, sper ca nu il mai faceti si pe al doilea. Woai as muri, haha. Voi stitihappy
Cam dupa 6-7 saptamani daca ai nascut normal daca ai nascut cu cezariana dupa 8 luni.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei tu? Sau el(soțul)? mersi.

| DariaAdelina a răspuns:

Din trecut se spune ca din respect pentru copil trebuie sa astepti inca 3 luni de la nastere, dar in zilele noastre cam la 4-5 saptamani... Ar trebui sa consulti un medic ginecolog (daca ai nascut normal) pentru a vedea cum a reactionat vaginul tau la nastere si dupa.

| Dansatoarea_Tha_Denis_Monalyssa_1994 explică:

Sotul vrea
Si nu stiu cate saptamani trebuie sa astept!