Întrebare recomandată | pisicooot a întrebat:

Catelusa mea a nascut pe 26. Insa are purici. La cat timp pot sa ii dau picaturi pentru purici? In cazul catelusilor la cate saptamani?

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Buna!
Cumpara de la o farmacie veterinara neostomosat. E foarte bun si nu le va face nimic puilor, eu le-am dat la ai mei si nu aveau nici 10 zile, chiar daca ii linge cateaua nu vor pati nimic.

p.s. prepari solutia(sunt niste fiole) cum scrie pe prospect, daca iei fara prospect exista si pe net.

| 8mariastar a răspuns:

Odata pe zi ar fi suficient

| LOkk12 a răspuns:

Salut!
Consider ca trebuie sa consulti medicul veterinar in acesta caz, ca sa nu faci rau catelusilor.Pa,pa!

| Pain1211 a răspuns:

Merge odata la 2 zile dar cumparai sprei de purici si scapa de iei