| kkkmakafull a întrebat:

Hey! cand schimb poza de profil la facebook aceeasi, am mai avut-o poza de profil, si vreau sa o pun din nou ca poza de profill dar comentariile si likeurile dispar dc? FUNDAA! si vot! cum sa pun poza de profil sa sa pastrez si comentariile?

4 răspunsuri:
| utilizatorull a răspuns:

Dai acolo setare ca fotografie de profil si nu decupezi imaginea apesi pe renunta nu pe decupare... funda? big grin

| Liviu_Apetrei_1985 a răspuns (pentru utilizatorull):

Pai cand dai renunta nu mai poti posta fotosad

| kkkmakafull explică:

Mersi

| IMPL4NT a răspuns:

Pai stii ca tu atunci cand o decupezi se face alta fotografie in folderul ala cu "imagini de profil" sau dracu' sa le ia si de aia ti se sterg comenturile