| Hopahopa a întrebat:

Daca am postat o poza pe facebook ( nu e de profil) si vreau sa o pun acum de profil, imi raman like-urilw chiar daca o decupez? Sau daca o decupez nu imi mai raman likeurile.

5 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Daca ai postat o poza si apoi vrei sa o pui de profil, like-urile vor disparea. Iti raman like-urile doar daca pui de profil o poza pe care ai mai avut-o in trecut ca poza de profil.

| alincristianbobo a răspuns:

Da raman

| SelenM26 a răspuns:

rolling on the floor))da(chiar daca o decupezi)rolling on the floor)))

| SelenM26 a răspuns:

Te asigurlaughing)))