| flavia_7696 a întrebat:

Hey.Ce inseamna in vis cand iti cere un baiat prietenia TPU?

Răspuns Câştigător
| Madalina1901 a răspuns:

Ai visat asta? Visele pot fi de 2 feluri, fie teama de ce s-ar putea intampla fie dorinte refulate ceea ce a si fost la tine, ceva ce iti doresti sa se intample. Se poate intampla si in realitate, asta depinde doar de tine.

16 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa incetezi sa mai crezi in mos craciun laughing

| Azµre a răspuns:

Nimic. Numai crede în prostii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic. Eventual inseamna ca iti doresti asta; in rest nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Ar fii o ideelaughing Dar ce a nimerit categoria nu?

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing categoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Categoric categorialaughing se gandea la aia si o gresit copilul! CE sai facilaughing

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru anonim_4396):

Se-ntampla laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Cred ca ieri a facut cu yyubbitta si acum numai la sex se gandeste cam asabig grinbig grinbig grinbig grinbig grin:big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru anonim_4396):

:O cu iubita? pai e fatahee hee

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Inseamna ca e doar un vis stupid si nimic mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Atunci cu amantulaughing

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta clar... un morcov sau ceva laughing sau dusul, sau... castravetele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Lampa, microfonul lubeniitabig grin, imprimanta, pcicorul de la scau paiine nu sti cat o are ilacrying big grinlaughing Poate baga piciorul!

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru anonim_4396):

El stie, eu nu vreau, prea multe detalii laughing

| badboy18 a răspuns:

Ca ai probleme cu capulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Ok laughing