| NbhdDaughter a întrebat:

Hey.Ce inseamna gigolo?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Un gigolo e un barbat care sta cu o femeie doar pentru banii ei laughingcum ar fi Adrian Cristea! laughing. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? Bafta :*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cu femei in varsta ci cu orice tip de femei dar nu e pedofil, are interes financiar: e un fel de prostitut la domiciliu.

| Trolli a răspuns:

Un barbat care presteaza servicii sexuale contra cost.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,atunci cand un barbat se culca cu femei mai invarsta pentru bani, se numeste gigolo.Asta este definitia acestui cuvant.Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat care se culca pentru bani cu femei bogate care sunt trecute de 40 de ani. Adica tarfe masculine.

| ĉøďяüт a răspuns:

Eu cred ca e un barbat care ii plac femeile batrane