| lol_9190 a întrebat:

Ce inseamna a cere prietenia?

5 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai depinde... daca un baiat ii cere prietenie unei fete inseamna ca o place si vrea sa fie cu ea- ca iubiti ma refer.batting eyelashes

| Mauve a răspuns:

Adica a avea o relatie cu persoana respectiva( a fi cu ea/el- a avea iubit/a)

| ady1997 a răspuns:

A cere unei fete/baiat de ati fi iubit, asta inseamna

| xToxicObsession a răspuns:

Pai din cate stiu laughing A cere unui/unei baiat/fete daca vrea sa fie iubitul/iubita ta.

| Iulii a răspuns:

Adica atunci cand ceri unei fete/baiat sa fie cu tine gen:Vrei sa fi iubita mea? sau iubitu. Funda?puppy dog eyes