| Alissya97 a întrebat:

Hey`! Ce parere aveti de actul sexual la o varsta de 13-14 ani?straight face

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Muuult prea devreme si foarte riscant pentru sanatate! Stai cuminte inca 4 ani, altfel, s-ar putea sa regreti amarnic mai tarziu!

| Ирина19 a răspuns:

Destul de stupida, nu e normal asa ceva, organul de reproducere nu e dezvoltat destul pentru asta, cred ca cea mai potrivita varsta pentru act sexual este de la 18 ani in sus

| Lovely a răspuns:

Nici o parere. nu ma intreseaza ce fac atii, cum, unde, cat etc. intelegi?winking intrebari de genul cred ca se pun zilnic. De ce va intereseaza asa mult viata altora?

| Snow a răspuns:

Asa de devreme. Cand o sa ajungi la 20 de ani ce o sa mai faci? Traieste-ti copilaria ca de sex ai timp!

| RMihai a răspuns:

Pedofilie

| dani_3310 a răspuns:

Nu stiu sincer dar daca ambii parteneri sunt de acord si chiar se iubesc nu vad ce ar avea tongue

| Sp1kE a răspuns:

Auzi sincer nu prea este indicat pentru sanatate cum au spus si multi altii si oricum nu cred ca ai vrea sa faci asta, la varsta asta relatiile nu sunt sigure iar dupa aia poti suferi foarte mult crede-mabig grinbig grinbig grin

| Sp1kE a răspuns:

Asculta mai bine asteapta tu vreo 4-5 ani la varsta ta corpul nu este bine dezvoltat sincer eu te sfatuiesc sa nu incerci chiar dca poate ai vrea dar la varsta ta relatiile nu sunt sigure si daca se intampla sa te desparti exista sanse sa suferi mult, in plus este si sanatatea ta in joc deci sfatul meu este SUB NICI O FORMA! crede-ma stiu ce spun.

| CRM a răspuns:

Buna. nu te cunosc, dar iti zic un sfat! nu o face. sincer e o varsta care ar trebui sa te bucuri de viata. draga mea daca o faci nu castigi nimic. absolut nimic, poate baiatul respectiv nu va tine la tine, mai asteapta putin 1 an 2 sau poate trei pana vei gasi baiatul potrivit, sh atunci ai sa ai o altaplacere de a te darui! CP

| Ankiss123 a răspuns:

Pai, eu am 14 ani si sunt de acord cu putin petting dar totusi sexstraight face S-a tampit lumea rau de tot

| Teodora_6780 a răspuns:

Pff... o parere foarte proasta!

Nu sunt constiente fetele cat isi bat joc de corpul lor. ajung la 25 de ani praf.Pe bune.doamne fereste!
Nici macar sanii si corpul nu s. a dezvoltat indeajuns sa duca un astfel de act.
Apoi nu exstia iubire la 14 ani. Tine minte! de abia pe la 20 de ani vezi ce insemna asta cu adevarat.

| Teodora_6780 a răspuns:

S.au dezvoltat*

| sky_6636 a răspuns:

Cam devreme... dar daca va "iubiti"(ca la 13/14ani) si sti ca nu o sa regreti fa-o.

| username007 a răspuns:

Ceva foarte airea, doar o persoana incompetenta ar putea sa faca asta
adica si eu am 14 ani, dar la varsta asta corpul nostru nu este dezvoltat complet

| ElDotore a răspuns:

Daca va iubiti nici o problema, daca nu, nu merita mai ales daca esti virgina. Indicat este sa folositi prezervativ, iar daca chiar nu se poate, pentru nimic in lume nu-l lasa sa te termine in tine.

| DennyPerversaMica a răspuns:

Pai... daca esi o fata cuminte...NU O FACElaughing
daca esti perversa rawsmug faooolaughing numa sa ai cu cinestraight face