| anonim_4396 a întrebat:

Hey ce parere aveti despre compatibilitatea dintre Taur si Sagetator? Taur (fata) si Sagetator (baiatul). Cam cat ar putea sa dureze o relatie ca asta?

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Eu sunt zodia taur love struck-sunt fata si "am fost" cu un baiat care era sagetator si ne intalegeam SUPER BINE!
Acum fie vorba intre noi, nu prea conteaza zodiile atat timp cat voi va iubiti!winking

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru tot deauna! Tinerete fara batranete si viata fara de moarte!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut tongue In dragoste nu e vorba de zodiiwinking Dragostea dureaza cat trebuie sa dureze happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,pana la urma daca va iubiti si va intelegeti bine, ce mai conteaza ce zodie este?!

| NnDWtf a răspuns:

Cam 2 secunde.
Crezi ca o relatie depinde de zodie? Depinde de cum va comportati voi, ca doar nu o sa fiti gen:
El are harem, tu ai 5 plozi cu alti barbati, dar sunteti impreuna ca tu esti Vaca si el e Sagetator si ca pe siteuri scrie ca va potriviti. Nu?

| NnDWtf a răspuns:

Am spus Vaca pentru ca asta e femininul pentru Taur.

| GigiMenta a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie eu Sagetator ea Taur nu prea conteaza zodiac ce-i drept adica iti spun din experienta ca ne intelegem foarte bine chiar daca mai sunt unele conflicte pe ici pe colo nu prea are legatura cu zodiile

Răspuns utilizator avertizat
| queenofsaigon a răspuns:

Depinde mai mult de ce e în capul fiecăruia. Din păcate văd că unul e deja suficient de imatur (ca să nu dau în insulte) încât să creadă în prostiile astea, deci probabil cam puţin.

| iFuckingHateYou a răspuns:

O relatie poate dura o vesnicie sau cateva zile. Nu te lua dupa zodii crezand ca va fi mai bine sau nu. E decat o prostie ordinara.