| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce sa fac? Maine ma duc la Aqualandia, si am menstruatie. Nu imi pot pune absorbant pentru ca se vede. Ce sa fac? Astept parerile voastre. Funda pentru cel mai bun raspuns, iar la celelalte,, aprecieri! Va rooooooooooooog! Multumesc!happy Scuzati ctegoria!

Răspuns Câştigător
| flor1ana a răspuns:

Incearca sa folosesti un OB. Sunt unele comfort, pentru. cei care sunt noi cu ele... si eu le-am folosit de atatea ori la mare si nu am avut nici o problema. Bafta multa! funda? happy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate, nu te poti duce la Aqualand in timpul menstrei. Adica nu poti intra in piscine nici macar cu OB, fiindca ei murdari apa si ii ei pune in pericol pe ceilalti. Daca te duci doar sa faci plaja, poti purta pantaloni scurti ca sa nu se vada absorbantul.

| Papusik a răspuns:

Chir daca iti iei O.B nu poti sta in apa.

| mona a răspuns:

Foloseste un ob

| Karisma a răspuns:

Foloseste un tampon,ob, sau nu te du, funda?

| JohnnyBi a răspuns:

@firstsnow du-te la orele de biologie mai des. dezvirginarea are loc DOAR (NUMAI PRIN) introducerea glandului masculin in vagin. himenul ala e elastic, nu se rupe de la degete (la majoritatea femeilor, sunt si exceptii), daramite de la un tampon de 4-5 cm lungime.nu iti mai da cu parerea ca ti-o dai prost

| bdn23 a răspuns:

Firstsnow cine ti-a spus prostia astastraight face. Foloseste un ob. Si vezi sa nu stai prea mult in apa :d. Succes

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ia-Ti un ob thumbs up

| pandaX3 a răspuns:

Ia-ti absorbant peste slip si niste pantaloni scurti, preferabil pantaloni de apawinking. Sau un O.B. ca nu te dezvirginezi de la el, crede-ma.

| 4Life a răspuns:

Si cum vrei sa inoti cu tamponul inauntru sau daca inoti o sa iti curga sange cand te bagi in apa.Nu te du!
sau daca te duci stai si tu pe marginea bazinuluirolling on the floor

| laura93 a răspuns:

Poti folosii un tampon o.b.:*

| firstsnow a răspuns:

Daca esti virgina nu folosi o.b,ca te dezvirginizezi. daca nu esti foloseste,si totu-i bine si frumos. totusi daca nu se poate, foloseste un absorbant fara aripioare, si stai cu o esarfa in jurul taliei.dar daca nu vrei sa inrosesti tot strandu mai bine nu intra in apa.