| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey, cei care sunteti casatoriti voi cand mergeti in concediu cu gasca voastra de oameni casatoriti analizati cu maxima atentie tabieturile fiecarui cuplu?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Tu ești asa și în realitate man? rolling on the floor ești un izvor privind imaginația, creativitatea și cringe-ul laughing
Tu dacă analizezi în înseamnă că ești o persoana tendențioasalaughing
Dar tu ești burlac asa ca ai abonament la vitrine happy

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Invictusman):

Da frate asta sunt eu

| Invictusman a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu știu ce sa zic laughing măcar nu se plictisește omul cu tine. Nu vreau sa imi imaginez cum ești când tragi un joint rolling on the floor
Eu cred ca ești serios în realitate, nu cred ca ești asa ca pe TPU.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Invictusman):

Te inseli frate seriozitatea nu ma caracterizeaza

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da si ma bucur ca sunt singur.