| GEOrgemih a întrebat:

Hey,cine stie sa imi spuna primele semne ca o fata ma place?
Si cum pot sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| crazypretty a răspuns:

In primul rand cand vorbesti cu ea sta cu trunchiul aplecat spre tine si te priveste cand in ochi cand inspre buze cand sunteti in aceiasi incapere te priveste pe furis daca e timida cand vb cu tine isi aranjeaza parul si in plus invita fata in oras si atunci cand sunteti numai voi doi sa inceapa magia a si apropo nu o invita decat intre patru ochi pentru ca altfel ar putea sa se simta stanjenita

| GEOrgemih explică (pentru crazypretty):

Am invitato in oras si chiar era foarte fericita in preajma mea am petrecut cam 3 ore pe plaja noaptea si mereu punea capul pe pieptul meu daca o invit a doua oara ce cadou pot sa-i fac sau ce le plac fetelor

2 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

1.Lipsa vanatailor de pe fata ta.
2.Simplu, vorbeste-i despre starea vremii, productia de grau la hectar si importanta achizitionarii de spray-uri anti-molie.