| MariusGomoi a întrebat:

Hey,cine stie sa imi spuna primele semne ca o fata ma place?

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Iti zice ca ii e foame, da!, iti da foc, suge inghetata, iti cumpara prezervative durex delea scumpe (10 lei unu ma fura pe fata)!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand ca fata cu pricina nu te ocoleste si va incerca sa stea cat mai mult in preajma ta, incercad sa se faca cat mai bine vazuta de catre tine. Apoi, tu trebuie sa iei initiativa.

| SefaTa97 a răspuns:

Te priveste, se da pe langa tine, poate chiar se si baga in seama cu tine. Unde esti tu, este si ea, etc big grin.

| Athée a răspuns:

Zambet dulce, tachinare usoara, te ajuta in aproape orice i-ai cere, e agitata/sau prea linistita ( depinde de caz) cand e langa tine, daca esti genul baiatului intelegator, si la locul lui, vorbeste cu tine lucruri ce in mod normal ar discuta cu o prietena, se intereseaza de tine, de viata ta, sau rade mereu degeaba cand esti in preajma ei, etc.
Bafta sa iti dai seama!

| Chawki a răspuns:

Depinde de fata cum isi manifesta sentimentele pentru ca toate sunt diferite.
ochii ei iti pot spune multe lucruri, este intr-adevar greu de citit in ochii unei persoane, dar ochii nu mint niciodata.

| Ionut19CT a răspuns:

Privireawinking

| ATMA a răspuns:

Flirteaza cu tine, nu are ochi decat pentru tine. incearca sa iti atraga atentia cat de des are ocazia, daca sunteti in aceeasi clasa, poate vrea sa intre in aceeasi grupa de lucru cu tine, este suparata daca nu te vede la imprejur, iti viziteaza pagina de facebook (bine... asta nu ai cum sa o stii de la ea, poate intrebi o prietena de a ei sau pe cineva care o cunoaste)... cam atat big grin