| anonim_4396 a întrebat:

Hey, cum credeti ca ar trebui inceputa o relatie? Vorbesti cu ea/el despre asta si luati decizia sa fiti impreuna sau faceti un gest prin care sa se inteleaga ca sunteti impreuna de ex un sarut.

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dupa 20 de ani, relatiile se intampla. Te trezesti 'combinat' pur si simplu.
Si te saruti-culci cu cine apuci, in rest.

| sofisis a răspuns:

Cele mai misto relatii sunt alea incepude adhoc laughing

| Emma30555 a răspuns:

Relația începe dacă după primul sărut mai urmează și alte întâlniri happy Începe atunci când persoanele se plac și vor sa se vadă mereu se suna des. Dar nu mereu e asa. La început persoanele se cunosc ma bine apoi vine de la sine

| Pool77 a răspuns:

Eu am fost mai mereu direct.

Cafea, vorbareala, mai o pipa ceva iar dupa la sfarsit foarte direct si amabil am dus vorbareala spre relatie si atractie.

| ShamelessQboy a răspuns:

Faceti dragoste!
Depinde de voi, la mine unele relații asa au început, de la o aventură, ne-am dorit amândoi sa facem sex si nu am mai reusit sa ne despărțim usor!
Cand exista chimia între două persoane, chiar nu-i nevoie de prea multa vorba pentru a începe!

| IonNumedeSandala a răspuns:

Ii faci oral din prima zi la colt de piata

| Cj_Cosmingeorge_1998 a răspuns:

Vorbesti direct cu el/ea, ii spui ca il/o placi, va aprecia ca ai tupeu sa ii spui, daca nu el/ea nu are tupeul sa spuna... o sa il/o pierzi, crede-ma asa am patit si eu...