| anonim_4396 a întrebat:

Daca se masturbeaza baietii se cracaneaza?

Răspuns Câştigător
| Dixiine a răspuns:

Tu nu stii sa cauti singur? http://www.opinii.md/articol/2054/masturbarea---pro-si-contra/ -> Uita-te peste documentarul asta si mai baga si tu ceva in capu' ala, ca nu stii nimic.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca uita sa isi ia mana dintre picioare se mai si cracaneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii sunt cracanati de la natura.

| ShadowGhost a răspuns:

Nu,nu are nici o legatura cu asta

| Cricutz a răspuns:

Da...picioarele tale trebuie sa formeze un unghi de 180 de grade ...altfel nu merge

| Dixiine a răspuns:

Nu! Daca baietii se masturbeaza se dezvolta mai repede decat la timpul potrivit, dar cracanatul nu are nicio legatura cu asta. Funda daca te-am ajutat!batting eyelashes

| LoveParis a răspuns (pentru Dixiine):

Cine a spus ca se dezvolta mai repede daca se masturbeaza?laughingasta este o prostielaughing

| JunNnkie a răspuns (pentru LoveParis):

Da fraiere iti creste penisul mai repede mai informeaza-ta si tu si pune man pe maneta!

| LoveParis a răspuns (pentru JunNnkie):

Dara iti creste mai repede pe dracu fraiere...dam si mie un documentar sa vad si eulaughingca nu am mai auzit asta pana acum.si nu e sanatos a iti dai la manivelawinking

| Dixiine a răspuns (pentru LoveParis):

Stii tu ca nu e sanatos? Chiar ai nevoie de un documentar sa te informez.Pana mea nu stii nimica ma.Adolescenta este varsta la care toti fac asa, daca sunt singuri sau duc lipsa de baieti/fete, e o chestie de hormoni. Si da, baietii cand se masturbeaza se dezvolta, si le creste penisul daca nu stiai.Noo,mai ducumenteaza-te frate.

| LoveParis a răspuns (pentru Dixiine):

Pai dam tu sa ma documentez frate

| LoveParis a răspuns (pentru Dixiine):

Te rog scuteste-ma uitate la tine ca nu poti avea un raspuns castigatorlaughing))

| LoveParis a răspuns (pentru Dixiine):

Fals

| Dixiine a răspuns (pentru LoveParis):

Nu ma intereseaza pe mine ca raspunsul meu nu e castigator, dar ma amuza faptul ca tu dai dovada de om capabil de nimic happy.

| Dixiine a răspuns (pentru LoveParis):

Tu nu stii sa cauti singur? http://www.opinii.md/articol/2054/masturbarea---pro-si-contra/ -> Uita-te peste documentarul asta si mai baga si tu ceva in capu' ala, ca nu stii nimic.