| anonim_4396 a întrebat:

De ce se masturbeaza baietii? Le place?

26 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din lipsă de preocupare!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Din placerea de a se masturba

| lethall a răspuns:

Pentru ca fetele nu le dau de ce au ei nevoie de aia. Un ilocuitor bun pentru satisfacere singur laughing

| Alexandru4234324 a răspuns:

Nu din plictiseala!

| RAY a răspuns:

Cea mai intensa placere a omului este orgasmul, de asta ne place sa ne masturbam si sexul si din cauza dorintei sexuale mai intense

| relian a răspuns:

Baietii se masturbeaza din aceleasi motive pentru care se masturbeaza si fetele.Sa nu crezi ca fetele nu o fac.Dar cei mai multi baieti o fac canu au o partenera. Daca ar avea ar face sex si nu lear mai arde sase mastur cum zici.Mai sint baieti desi au iubite o fac dar tot la fel pentru ca fetele nu le da atit cit ei ar vrea.Si ca urmare ei completeaza cu ce pot.

| Azµre a răspuns:

Din lipsă de ocupație și datorită influențelor negative transmise de mass media.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Deloc, din lipsa de fete bre

| Felys a răspuns:

Este o necesitate

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Din cauza hormonilor, da, cred ca le place.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu,nu le place. Ii obliga cineva

| Foxyyyy a răspuns:

E ceva firesc, oricine o fata macar o data, dar putini recunosc.Da, le place.

| Pitzipoanca a răspuns:

Daca esti fata, si tu te masturbezi. Ca si mine, de altfel. Ca si parintii nostri, in momentele lor de intimitate. Stii, cand nu trebuie sa-si faca griji din cauza banilor sau din cauza faptului ca au o fata ce posteaza intrebari retarde pe TPU. Toata lumea se masturbeaza.

| irrumator30 a răspuns:

Tu te mastrbezi? D ece?

Masturbarea implica satisfacerea nevoilor sexuale, si in plus de asta, cu ocazia asta, ajungi sa iti cunoasti corpul mai bine, cu ajutorul masturbarii. Ajungi sa cunosti ce iti place si cum iti place, inveti cat de mult rezisti pana ejaculezi sau poti sa inveti cum sa te abtii sa nu o faci.

Răspuns utilizator avertizat
| shadow222 a răspuns:

Mie personal nu-mi place nu am facut si nici nu am de gand

| Rebecaaaa a răspuns:

Asta este o intrebare stupida!

| мαяιηα a răspuns:

Pentru a'si potoli hormonii. logic ca le place..altfel de ce ar mai face'o? si nu sunt singurii..si fetele o fac. este ceva normal

| mini35 a răspuns:

Pai copii fiind mici sau adulti care nu au cum sa faca sex se masturbeaza.Ca masturbatia inlocuieste sexul.Da cred ca le place multbig grin

| edytZzza a răspuns:

Ca sa se simta mai bine.

| Cosmin1095 a răspuns:

Mama dar ai pus o intrebare e ca si cum te-as intreba pe tine acelasi lucru.

| MadRadiologist a răspuns:

O laba la vremea ei face cat 10 femeilaughing)))

| sasa93 a răspuns:

Eu cred ca simt nevoia de a face asta

| Florin12701990 a răspuns:

Deoarece nu pot face sex insa simt nevoia.Bineinteles ca exista o plăcere dar nu la fel de mare ca la sex.

| EpicPlayer a răspuns:

Le place, le place...Dar voi de ce o faceti?