| fantasy01 a întrebat:

Hey. :d.
Am o problema cam. Grava :-s.

Cand ma sarut cu. Prietenul meu laughing. Nusj, ma blochez straight face. E pentru prima data cand mi se intampla asa cu un baiatstraight face. Da, el stie sa sarute laughing. Dar nu stam mult sa ne sarutam pentru ca uit eu cum se face straight face devil):".
Ce sa fac?straight face. As indrazni ..sa va cer pasurile despre cum se saruta >:" laughing. Va rog :d puppy dog eyes. Dau funda. Si e cam. urgent happy

Răspuns Câştigător
| Zappalicy a răspuns:

Si eu patesc asta uneorihee hee Mai ales cand sunt luata prin surprindere. Atunci cand il saruti incearca sa nu te gadesti ca o sa te blochezi din nou sau chestii de genu..doar lasa'te dusa de val. Succes!big grin

| fantasy01 explică (pentru Zappalicy):

Da..pei m.am lasat dusa de val acum. Si am primit o maxima de la el : Ce bine saruti!
=). Multumesc :**.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te blochezi inseamna ca l placi mult pe acest baiat, lasa lucrurile sa decurga cum vor ele in acel moment si nu mai fi stresata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de lectii...Trebuie doar sa te relaxezi si sa te joci. Cred ca te blochezi din cauza emotiilor.

| Amerilyse a răspuns:

Cred ca e din cauza emotilor.hee hee

| Zappalicy a răspuns:

Gandesti*