| pamparam20 a întrebat:

Hey big grin putin ajutor care va pricepeti la replici romantice kiss deci cand ii spun iubitului meu ca il iubesc el ma intreaba cat de mult? uneori ii raspun mult mult de toot dar iar ma intreaba cat de mult? ok aici ii problema. stie careva niste replici superbe ca raspunsuri la intrebarea ``cat de mult ma iubesti? `` ca el cand il intreb eu mereu raspunde fff romantic deci ma lasa fara cuvinte dar eu nu ma prea pricep la asta va roog ajutati-ma kiss dau funda si cat mai urgent kiss

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

"te iubesc asa cum ziua iubeste soarele...tin la tine la fel cum tine luna la stele love struck", pentru mine esti aer si pamant happy. tu esti universul meu, esti miracol aparut in viata mea.love struck ". fundita?:*

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Uite 2 replici calumea:
1. Daca tu ai fi un vin, ai fi unul foarte dulce si aromatbig grin
2.Tu esti pentru mine precum porcul pentru craciun big grin

| DorelSudoru a răspuns:

Uite:Te iubesc incat am facut sex cu tine

| RoseH a răspuns:

Daca simti ca il iubesti cu adevarat incearca sa ii spui ca iubirea ta pentru el nu poate fi masurata in cuvinte, insa daca nu simti nimic nu are rost sa ii spui...:* sper ca te-am ajutat!big grin Funda plshappy!