| Carla9012 a întrebat:

Hey! Dacă ați fi într-o situație în care cineva să vă amenințe cu niște poze intime că le pune pe internet ce ați face?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa-l reclami pe acel dobitoc imbecil la Politie, pentru distribuire ilegala de materiale cu contimnut intim, indecent.

| Carla9012 explică (pentru corbulalbrosu):

Citește puțin întrebarea anterioară și vezi cum le-a obținut.

| mihai69 a răspuns:

Dosar penal pentru șantaj. Și eventual pentru deținere fără drept de imagini / filme cu mine. Și dacă ești sub 18 ani, dosar penal și pentru deținere de materiale pornografice cu minori în vederea distribuirii.

| Andreeush a răspuns:

Reclamație la poliție.

| Goete a răspuns:

As rade de el si daca esti minora ar comite o infractiune cu asta.
Daca vede ca iti faci probleme te santajeaza pana te jupoaie si te termina si psihic - dar decizia e a ta

| Rux04 a răspuns:

Bună. Aș merge la poliție.

| beck2804 a răspuns:

Reclamatie la politie cat mai repede. Incearca sa nu cazi in plasa lui pentru ca tot ce vrea el este sa te manipuleze cu acele poze, sa ajungi sa faci orice pentru acele poze.