| AlEKiD a întrebat:

Hey! Daca dansez in fiecare zi o ora incoontinu cu mici pauze de apa cam in cate luni, saptamani, sau zile slabesc un kg? Merci! Funda +vot ( Scz categoria dar e cea mai vizitata)

5 răspunsuri:
| mony1994 a răspuns:

Nu prea este de ajuns.trb sa faci mult sport si sa ti o dieta corespunzatoare.sa mananci fructe.sa bei multa apa ca sa te hidratezi.sa nu mananci dupa 6 dar sa ai 3 mese pe zi...sa mananci mai putin.dar sportul este necesar

| DexxTer a răspuns:

2 zile.

| lazio9 a răspuns:

Daca faci alergare usoara ...sau pe loc in casa sau afara sau dansezi si bei cate o gura de apa din 10 in 10 min. ai sa slabesti 1 kil la 2-3 zile...dar fara sa mananci nimic pana la ora 13.00 - 14.00 pm in afara de o salata cruda la 10. 00am daca dispui de aceasta sau frcute sper sa reusesti miscare, lichide si fructe-legume asta e secretul si pentru. slabit si pentru. sanatate

| Dayaniss a răspuns:

Hai ma ale straight face ce sa slabesti? :o
Fundaaaaaa`? puppy dog eyes iti dau si eubatting eyelashes!

| cristt12 a răspuns:

In aproximativ 5-6 zile fundita