| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Hey, daca intr-o relatie fata e mai inalta, ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Nu este nici o problema cum ca barbatul ar fi mai inalt decat femeia sau invers.Importante sunt sentimentele pe care si le poarta unul altuia, nicidecum un detaliu atat de minor cum ar fi inaltimea.

| georgegs a răspuns:

Mi.se.pare.cam.aiurea.ea.sa.fie.cu.20.de.cm.mai.mare.
ca.mine.si.eu.cu.10.cm.mai.mica.ca.ea...pai.ce.fac.stau.
in.umbra.ei? a.da.imi.tine.de.umbra.la.soarelaughingrolling on the floor

| Urzică a răspuns:

Nu e nici o problema.
In familia mea fratii mei sunt mai mici ca fi prietenele lor.Asa ca nu-ti face griji.
Atata timp cat se plac, se iubesc, se inteleg nu conteaza inaltimea.

Baftaa.

EuSiAtat

| evelin_1888 a răspuns:

Nu arata chiar bine dar daca cei 2 se iubesc este ok.cunosc multe astfel de cupluri care au avut relatii de durata.deci daca tu te simti bine nu-ti face griji:*

| Karamel a răspuns:

Pai depinde si cat de inalta e fata de el... daca e cu putin, nu e asa mare problema. Eu am fost cu fete cam cu vreo 5 cm mai mare ca mine si nu e asa mare tragedie.

| kiss1 a răspuns:

Buna draga!
se spune ca barbatul trebuie sa fie mai inalt si mai mare de ani ca partenera lui pentru ca el o protejeaza o apara si ii poate oferi sprijin, in plus are si experienta (chestie valabila si nu prea).

sunt cazuri in care partenera e mai inalta (cu multi sau cu putini centimetri) decat baiatul\barbatul\sotul. sunt cazuri in care partenera e mai mare de ani ca el (ani mai multi sau mai putini sau chiar luni).
Dupa parerea mea. Nu conteaza ca fata este mai inalta decat baiatul. Pana la urma daca exista atractie, intelegere si comunicare intre ei nu mai conteaza nimic. Iubirea atinge orice limita si nu cred ca o inaltime ar trebui sa incurce relatia.
Mult succes, bye-bye.

| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a răspuns:

Nu`i nici o problema, pentru ca sh sunt mai inalta de catt prietenul meu ca cativa cm, si nu conteaza inaltimeabig grin Important e ca ne iubim

| Bi.Dam a răspuns:

Mie mi se pare aiurea.Adica zi si yu...cati nu rad pe seama lui Irinel si a Monicai?laughing Ar merge daca ar fi amandoi sub 1, 70...parca tot s'ar mai masca putin diferentathinking dar pana la urma, iubirea e importanta!

| BuBu_7744 a răspuns:

Nu are nicio importata ca fata este mai mare.important e sa existe iubire reciproca si atunci totul vine de la sine!:*