| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Hey,daca un baiat iti spune ca domini cu ochii tai inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Depinde de la om la om,in cazul tau copil, pai nu am de unde sa stiu eu daca el te place sau nu, cel mai bun raspuns la intrebare til gasesti tu, ducandu-te la el si intrebandul... daca chiar te place, alta solutie?

3 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Da! Cu siguranta, daca iti face complimente de ganul ista, atunci te considera speciala big grin.

| neutrino a răspuns:

Nu! Asta inseamna ca ii plac achii tai.

| didush a răspuns:

Nu inseamna ca ii plac foarte mult ochii tai adica ai ochi frumosi :X