| Maria_Alexia_1989 a întrebat:

Ce inseamna daca un băiat te alinta si se uita fix in ochii tai mult (cum l-as putea spune ca-mi place de el dar sa nu ma fac de ras fata de prietenii lui care sunt mereu cu el?)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat doar se uita si nu-ti spune nimic, o poate face si ca sa se amuze cu prietenii, pe seama ta.
Nu te sfatuiesc sa-i spui nimic.
Daca te place, va face el primul pas.

| Maria_Alexia_1989 explică (pentru Violleta2022):

Păi se uita la mine cand prieteni lui nu sunt cu el

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maria_Alexia_1989):

Tot nu are importanta ca se uita la tine, atata vreme cat nu vine sa-ti vorbeasca si nu faci nici un gest, insemnanad ca o face pentru ac si tu te uiti la el si probabil il distragi.