| stefan1993ful a întrebat:

Hey. Dați-mi un sfat, ce ar trebui să fac? Sunt mereu singur. Adică imi doresc o iubită. Locuiesc în afară și muncesc mult.Nu am timp deloc de mine! Măcar prietene! Off cum să procedez? Nu vreau să îmi pierd locul de munca pentru o fată..foarte important!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti colegii de munca, unde merg ei sa gaseasca femei.
sau cauta online, in jurul localitatii un de esti.
Cu bani, gasesti si colt de strada, trebuie doar sa te uiti mai atent.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi prin firma una cu bani asa stii ca nu sta pe banii tai. Si o baba cu bani merge

| OldSoul a răspuns:

Ei bine, tu ai o problema, poate chiar mai multe.

Si anume ca nu ai timp de tine.
Daca nu ai timp de tine, cum crezi ca vei avea timp pentru o eventuala iubita, prietena?