| 5SOS a întrebat:

Hey! De cand eram mica am avut niste cearcane mari si negre! Stie cineva niste remedii naturiste pentru ele? Ca sa imi treaca? Sau daca vreti puteti sa imi dati niste sfaturi! Dau vot inteligent si funda!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La hipermarket gasesti o solutie pentru cearcane dar e cam scumpa ca vine intr-un tubulet mic.

| dddyyy a răspuns:

Din cate stiu eu castravetele e f bun pentru zona ochilor...tongue cateva feliute de castravete puse zilnic pe cearcane(ochi) ajuta