| Alissya97 a întrebat:

Hey`!
De ce baietii sunt interesati numai de Sex?
Adica ...De ce o relatie nu poate exista fara Sex?
Macar cel putin o vreme
2-3 ani...
Multe persoane isi incep viata sexuala la o varsta frageda...
Oare ce ii determina sa faca acest lucuru?straight face
Vreauu`raspunsuri (:
>big grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Baietii sunt interesati numai de sex cand nu gasesc altceva interesant la fata cu care sunt. Altfel, daca o iubesc, o asteapta oricat este nevoie.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar nu toti sunt asa.Eu nu mai vreau sa am vreun contact sexual niciodata.

| Alex a răspuns:

@DeniSsa: Dar de ce fetele sunt interesate numai de sex? Ai auzit de nimfomane?

| Alissya97 explică:

Da draga mea tongue
Sunt virgina straight face
Am doar 13 ani hello
tongue Trezirea laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi... într-o relaţie serioasă, până la urmă tot o să se ajungă la sex.
Eu sincer cred că ăia "mulţi" care-şi încep viaţa sexuală la o vârstă foarte fragedă e pentru că poate, ei cred că e ceva... "la modă", vezi Doamne, s-o faci de exemplu la 12 ani şi eşti cea/cel mai tare din parcare, da' nu-i aşa că pot să apară bolile alea cu transmitere sexuală (Doamne fereşte), sau chiar copii dacă nu se protejează, d ce să-i faci, în ziua de azi lumea-i înnebunită după sex.
Bine că nu poţi să-i pui pe toţi în aceeaşi oală, sunt şi cupluri care pot trăi... şi 6 ani fără sex să zicem, şi numa' după s-o facă.

| alexandra21_3435 a răspuns:

Sa stii pentru inceput ca nu numai baietii sunt interesanti de sex ci si fetele, numai ca ele nu vorbesc deschis fata de asta (sunt mai pudice). faptul ca isi incep viata sexuala asa devreme e din cauza ca curiozitatii si nu inainte era mai multa strictete din partea parintilor acum nu se mai joc ca inainte ci sunt calculatoarele, tigarile si sexul, lucrurile aste acum sunt foarte expuse inainte nu era asa. de ce nu pot rezista fara sex baieti? e simplu, depinde si ce varsta au baietii respectivi, ca daca au 12-14 ani sunt foarte curiossii, iar cei peste 18 vor sa experimenteze lucruri noi in pat. dar nu e ca nu pot rezista ala de 12 ani poate avea o relatie serioasa(cu toate ca la varsta asta nu se cheama relatie serioasa), deoarece el se poate abtine 2 -3 ani pana incepe curiozitatea si schimbarile corpului. dar la un baiat peste 18 care are o relatie serioasa nu ii poti spune sa astepte 2 3 ani ca sa faca sex cu tine(mai sunt si unele exceptii), cand atunci incepeti sa va cunoasteti unul pe celalalt, sa fiti mai maturi, si e normal ca intr-o relatie sa faceti dragoste, bineinteles nu dupa cateva zile ca aia nu e relatie. e frumos sa ai momente frumoase alaturi de el, sa il simti langa tine, si asta include si sexul, si e normal sa te vrea pentru el.

| dOody a răspuns:

Nu o lua chiar asa. nu toti sunt la feltongue O relatie poate exista fara sex, dar trebuie sa vorbiti despre asta de la inceput. Nu il tot amani. Ca daca il amani o sa creada ca vrei si tu si ca exisata o sansa.

Răspuns utilizator avertizat
| dani_3310 a răspuns:

Nu toti de ex eu nu sunt disperat dupa asta pentru multi vor sa faca sex repede deoarece se cred shmecheri si cred ca e ceva nou si interesant(ca si coopii mici pe ce pun mana aia baga in gura)si de asta pot exista relatii dar nu pentru toti

| SatanaInIzmene a răspuns:

Si ce facem 2-3 ani? Ca eu m-am plictisit de macao si nici limba ta nu-i chiar atat de interesanta ca sa ti-o ling non-stop.Deci...

| otherwise a răspuns:

Eu am o prietena de 15 ani care e cu un baiat de 16-17 cred, sunt impreuna de 2 ani si nu au facut nimic oh go on... si nu generaliza! Nu toti sunt asa cum spui tu... Bineinteles, o relatie serioasa nu rezista fara, sexul intr-o astfel de relatie conteaza 20 - 25 %.

| Mayhem_8215 a răspuns:

Nu ma leg de nici un lucru din intrebarea ta ( desi un numar mare de chestii sunt aberatii ) dar o afirmatie le intrece pe toate : De ce nu poate exista o relatie fara sex, "o vreme", gen 2-3 ani? Adica daca tu nu poti reflecta si gasi un raspuns la aceasta intrebare intr-un mod logic, cu siguranta nici un argument adus de mine sau de altcineva nu-ti va schimba conceptiile total eronate in unele privinte. 2-3 ani nu? Adica unu sa o iubeasca pe una si dupa 1 an 9 luni si 30 de zile ii da aia papuci pe motiv ca s-a plictisit si vrea o relatie mai dinamica si ala ramane la PLAYBOY TV nu? De ce? Asta e intrebarea care ne macina, chiar daca motivul e diferit, daca nu poti aduce argumente eu personal consider afirmatia = 0.

| Mayhem_8215 a răspuns:

Bai dar ce inseamna in limbajul vostru ORICAT? Pana e gata, cat e nevoie, pana e pregatita. termeni care n-au ce cauta. Oricat : 1 luni sau 10 ani. Merge? Nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar un baiat isi poate incepe viata sexuala mai repede ca noi fetele.Pai daca tu te gindesti ca un baiat o sa stea cu tine numai pentru ca te place te inseli.Normal ca orice baiat asteapta ceva de la o fata, adica sex.Prin asta dovedesti ca il iubesti cu adevarat.Noi fetele suntem intodeauna mai timide si niciodata nu stim ce vrem de la viata, insa ei da.semnat DANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt nebuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nusunt interesat numai de sex si deoviata alaturi de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 13 ani de ce ai mai intrebat de sex uite eu am 18 ani si nu sunt virgina am prieten cu care am facut-o chea de 3 ori
e ceva ai o senzatie misto pana nu incerci nu o sa crezi

| jUsTc00nF1rM a răspuns:

Dc sa fii disperat dupa sex cand in toata lumea asta exista 1.Prietene si 2.Curve daca prietena nu te satisface asa ca cum am vrut sati zic si la intrebarea cealalta daca de ala care te-ai indregostit ii obs dupa sex pai zi ca exista curve si tu nu esti curva lui big grin

| emilvennon a răspuns:

Si kreka u mai esti virgina?
hai so luam in serios

| vasile99 a răspuns:

Pai de ce ca sunt baieti no si le trebuie sex

| vasile99 a răspuns:

Pentru cas baiteti si no de aia