| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor am o dilema care mă nelinisteste teribil, atunci când dvs și soțul lucrați în schimburi, dvs de după-masa iar soțul de dimineață este adevărat ca în drum spre serviciul vostru mergeți la soțul la fabrica și îl urmăriți sa vedeți dacă pleacă cu vreo colega tânără și sexy de acolo?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Da frate .Normal.Sunt vulpoaice batrane.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Si daca nu lucreaza la fabrica, ce scenariu te nelinisteste teribil atunci?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Ma nelinisteste dilema. Un coleg mi-a povestit asta și am rămas uimit ca se întâmplă așa ceva

| AmandinaDragan a răspuns:

Ha ha ha ha! Domnu' Gutza sotului meu nici nu-i trece prin cap asa ceva.