| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ma aflu in sala de mese si mergand cu tava cu mancare catre masa m-a lovit o dilema de era sa ma lovesc de masa si sa scap mancarea, slava domnului ca m-am oprit la timp. Hey doamnelor va aflati cu sotul la benzinarie asteptand sa alimentati iar in fata voastra e o domnisoara superba, sexy si mai frumoasa ca voi care incearca sa isi alimenteze masina. Vedeti ca nu se descurca iar sotul vostru sare imediat din masina si merge sa o ajute si pe langa asta face si schimb de vorbe cu ea si rad impreuna. Cum reactionati in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| EzSimple a răspuns:

Ii fac buzunare.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum sa reactionez, imi improspatez buzele si-mi privesc manichiura proaspata, ca sa treaca timpul mai usor.

| Hammurabi a răspuns:

În mod normal, o soție își cunoaște foarte bine soțul.
Nu-i va fi greu să-și dea seama de intențiile lui.
Și va știi dacă a sărit să o ajute doar pentru că e superbă și sexy, sau a sărit să o ajute, pentru că așa e normal, să ajuți o femeie când vezi că nu se descurcă.

| sofisis a răspuns:

In nici un fel. Nu vad nimic wow in asta

| Emma30555 a răspuns:

Dacă își iubește soția poate nu l afectează alta femeie frumoasa în nici un fel

| ywar a răspuns:

Sotia scoate pistolul cu amortizor si il impusca in cap pe sotul incins. Daca ii face inca o gaura se raceste.

| Strwberrs a răspuns:

Ma duc tantosa si frumos la cucuoana sexy si îi spun sa se alimenteze de aici.

| denidenisa2139 a răspuns:

Hey! Aci o saspun cum as gandi, k?rolling on the floor)Pai pur si simplu cobor jos din masina vorbesc cu ei, vad care e treaba si daca totul e ok nu-mi fac griji.Normal o femeie/fata ar trebui sa aiba incredere in sotul sau iubitul ei.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Stai?! Asta nu e normal? Eu asa fac de fiecare data si inca nu am gaura prin cap sau cv buzunar la gat