| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reacționați atunci când soțul dumneavoastră angajează o menajera sa facă curat în casa iar dumneavoastră când ajungeți acasă de la lucru o vedeți pe menajera ca face curat dezbracata și în casa sunt 30 de grade? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| FindMyName a răspuns:

Rămân proastă laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Norocul ei, ca sotul nu era acasa laughing

| dullcat a răspuns:

Cine tine 30 de grade in casa? Mai incearca.

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi femeie m-as dezbraca si eu ca sa atmosfera mai incendiara.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Rămân calma, eventual o intreb daca nu ii e frig, dau caldura mai tare si plec.