| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând La multi ani și un an cu cât mai multa inspirație și picanterie! Sa toastam un pahar de sampanie.
Hey doamnelor cum reacționați în situația asta critica și contra cronometru? Mergeți la colindat cu gașca voastră de prieteni, ajungeți în fata apartamentului gazdei și va pregătiți foaia pe care aveți scrisă colinda. Grupul începe sa colinde și observați ca soțul se duce către cea mai tânara și sexy membra a grupului și colinda impreuma cu ea în loc sa colinde lansa dumneavoastră. Cum gestionați situația? Opriți colindatul și faceți scandal monstru în fata tuturor sau va liniștiti și îl certați acasă?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

L-aș rupe cu bătaia, așa in numele lui Isus Hristos

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La multi ani mann

| dullcat a răspuns:

La multi ani.Adultii nu prea mai merg cu colinda.Iar cei care o fac sunt familisti, din ce am observat eu.Mai incearca.laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Orice ar fi, the show must go on.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru J0B0MAT):

Daca face infarct unul din colindatori, nu cred ca show-ul trebuie dus pana la capat cu ala cazut pe acolo. laughing

| iulia0514 a răspuns:

La mulți ani! Nu fac scandal din contra o iau pe tanti și o rog sa stea cu copilul daca tot ii place soțului atat de mult de ea
in 3 ore iti garantez eu ca nu mai are chef sa se uite la bărbată-mi-o cât despre el ii spun ca am decis ca mama sa se mute la noi 3 luni laughing