| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați atunci când va uitati la poza de la cununia civilă cu dumneavoastră, soțul și nașii și observati ca soțul dvs a făcut pe el în poza?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai virginica schimba targetul, pune intrebari la modul general, cand pui intrebari doamnelor de obicei, nu ai observat inca ca nu prea ti-au raspuns doamne ci tot domni?
numai fi sexist pune intrebari la care toata lumea este invitata sa raspunda happy
mie imi plac mult unele dintre scenariile tale

| RAY a răspuns:

S-a terminat inainte de prima noapte de iubire? daca iubesti cu adevarat e totul diferit

| LordCristobal a răspuns:

As muri de ras.laughing))

| KaiSmile27 a răspuns:

Nu a făcut pe el, și-a dat drumul prea repede