| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reactionati cand vine sotul acasa flamand si nu gaseste nimic pregatit de mancare si de nervi da cu pumnul in masa si tranteste scaunele?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

E pe naiba, dai cu pumnul în masă ca țapinarul? laughing
Nu sunt restaurante peste tot?
O inviți la restaurant, nu o transformi în menajeră și bucătăreasă iar seara ai pretenții să faci sex cu o lady? laughing

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un asemenea specimen e imposibil sa fie sotul meu!

| Violleta2022 a răspuns:

Ii spun sa se calmeze, ca azi voiam sa-i ofer lui marea placere sa gateasca si sa avem cina impreuna!

| Emma30555 a răspuns:

Bărbații gătesc in ziua de azi, nu mai trăi în trecut dacă nu cumva ai peste 60 de ani

| Rux04 a răspuns:

Bună. Dar de ce nu-și ajută soția oare? Doar nu e menajeră. Sau măcar unul gătește, celălalt face curat. La mine gătește soțul, el s-a oferit și îi place foarte mult să gătească, eu fac curat. Sarcinile se împart în căsnicie.

| Suki111 a răspuns:

Ajunge mâncare pentru porci