| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand mergeti la tribunal sa semnati actele de divort iar acolo fosta sotie face scandal, da cu pumnul in masa si tranteste scaunele, ce ati face? Ati patit asa ceva cine a trecut printr-un divort?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

Sar cu judecatorul pe ea

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil e politie pe acolo sa o incatuseze

| darrio2007 a răspuns:

As suna la 112, că e nebuna.

| VoidEternal a răspuns:

M-aș bucura că suntem în sala de tribunal pentru un divorț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare ești frate, am si murit rolling on the floor

| Daz01 a răspuns:

Nu are cum să facă asta pentru că în secunda 2 ar fi ridicată și dusă la psihiatrie.
Dacă ar face-o cu atât mai bine pentru mine, aș demonstra instanței că nu este capabilă să crească copiii și am obține custodia lor mult mai ușor.

| EzSimple a răspuns:

O bat cu ciocanu pana ce ii inconstienta

| Danna28 a răspuns:

La Tribunal, nu esti în pădure ca să urlii...acolo este disciplină

| catelushatha69 a răspuns:

O luam in crosee