| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci cand sotul vine acasa obosit de la munca si in loc sa va pupe si sa va imbratiseze se pune la masa sa manance o farfurie de ciorba, apoi una de tocanita apoi iar ciorba si dupa aia se baga direct in pat la somn?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Dar cine mănâncă Ciorbă apoi tocăniță și apoi iar Ciorbă. Eu ajung acasă de la muncă mănânc și apoi baie și apoi somn. Aș pupao doar de noapte bună și atâta.

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

"tocăniță apoi iar ciorbă"
Vine de la muncă sau a scăpat din Alcatraz? laughing

| Lukasssz a răspuns:

Sex, ciorba, sex, tocanita, spalat, sex in dus, sex si somn laughing

| AnastasiaK a răspuns:

Pot să răspund și dacă nu am soț, iar scenariul nu e posibil că alimentele mai sus menționate nu se găsesc în casă? laughing Deci adaptăm întrebarea la: cum reacționez când vine prietenul obosit de la muncă, mănâncă și se bagă direct la somn? Răspuns: nu reacționez că atunci când vine el eu deja dorm.

Știu că ți-am dat un răspuns total inutil, dar sunt curioasă totuși ce voiai să descoperi cu întrebarea asta. happy

| emilllyya a răspuns:

Ciorba si dupa tocanita si dupa iar ciorba? Da cat poate sa manance un om? Nu stiu, daca aavut o zi grea presupun ca l-as intreba daca se simte bine si dupa i-as da spatiu (daca asta vrea), iar daca pur si simplu intra alergand pe usa si se duce la bucatarie sa manance ciorba, tocanita si iar ciorba si dupa merge direct la somn probabil m-ar amuza maxim situatia.

| Oricine15 a răspuns:

? bună asta, probabil l-aș întreba următoarea zi daca e ok cum a procedat laughing)