| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domniilor cum reactionati atunci când soția are contracții și o duceți la spital sa nască, iar acolo în sala de nașteri ea naște și vedeți ca copilul e de alta culoare și nu seamănă deloc cu voi, cum gestionați situatia?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Depinde ce culoare e, ca daca e albastru, inseamna ceva. Daca e negru, inseamna altceva.

| Lupică27 a răspuns:

Banuiesc ca a baut mai multa cola in ultima vreme si de aia a iesit asa.

| vasileparnaie a răspuns:

Daca e negru nu e problema ca il fac mbappe, da sotia trebuie sa aiba niste scuze bune fratili meu