| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Sunteti in sala de nasteri, nasteti copilul, va duce asistentele in salon si mai tarziu vine o asistenta cu un biletel de la sotul dvs pe care scrie "Imi pare rau dar nu sunt pregatit sa cresc un copil... divortam", cum gestionati?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Și a avut nevoie de 9 luni să se hotărască? laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca esti prea dur cu intrebarea asta!

Marele meu noroc ca m-am maritat cu un om NORMAL la cap, care a topait de bucurie, cand i-am nascut ambii copilasi.

| Sofer a răspuns:

Prea târziu s-a hotărât. Pensie alimentara de plătit... E nasol când nu gândești de nu ești pregătit de o relație serioasa și mai ales pasul cel mare în a face un copil.

| Goete a răspuns:

Ceri custodia comuna si o saptamana la el o saptamana la tine. Asa se pregateste

| anonimuIl a răspuns:

Ea spune - foarte bine că și așa am nevoie de bani vreo 18 ani de la prostul ăla pe care l-am păcălit și i-am făcut un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi cade cerul în cap.
Din fericire, nu sunt nici pe aproape de acest scenariu.
whew!

| iKOSTIN a răspuns:

Ii pui in brate copilul si iti vezi de viata ta intr-o relatie nouă si scapi de ratat.