| Ðÿdy a întrebat:

Hey!
Dupa cum stiti am prieten. Dar azi la scoala mi-am dat seama caun baiat pe nume George, este dragut(dar oamenii spun ca este urat).
Si cred ca imi place de el dar am iubit...
Chiar nu stiu ce sa fac
Help plz!
{Funda+vot]

Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Daca ai prieten si ti la el ar trebui sa lasi pe ceilalti in pace, daca nu...fa ce iti spune inimioara daca tu crezi cal placi mai mult de George alege-l pe el si spune-i frumos prietenului ca totul s-a terminat intre voi.
Iti urez bafta!
FUNDA?:X

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Eu as spune sa ramai cu prietenul tau daca relatia voastra este una care merge bine, adica nu aveti probleme de nici o natura care sa fie mai mari. Daca mai si tii la prietenul tau ai risca mult pentru ca nu stii cum ar fi acest baiat intr-o relatie, nu sti cum se poarta si chestii de astea. Eu as spune sa ramai cu prietenul tau daca te intelegi bine cu el si il placi macar...
Sper ca te-am ajutat. Funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| frumusikgirl1 a răspuns:

Daca doar crezi ca este dragut nu are nikio logic sa iti lasi iubitu dar daca chiar te indragostesti de le mai bine te desparti de iubitul tau deoarece nu are rost sa mai stai cu el din moment ce nu mai simti nimic si daca lumea zice ca este urat asta nu inseamna ca chiar este asa deci.fa cum vrei. funda+vot?smugsmug