| denysa15 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o mica problema sa ii zic asa.imi place de un baiat si ma rog am facut rost de id lui printr-un prieten comun am intrat sa vb cu el.si i-am zis acelui prieten comun sa nu ii spuna ca imi place de el doar ca l-am vazut in poza lui de la avatar si mi s-a parut dragut. dar problema e ca eu sunt timida si nu pot sa ii spun ca imi place de el.si asa in rest sta pe mess si nu vb cu mine.numai daca il intreb eu ceva sau daca ii zic buna.nu stiu ce sa fac sa isi dea seama ca il plac pentru ca nu pot sa ii zic asta nici pe mess ca apoi ma intalnesc cu el la tramvai sau autobuz si nu mai pot sa dau ochii cu el. ce sfat imi dati? help sad. P. S. nu stam aproape unu de altul dar ne intalnim cand iesim de la scoala la tramvai sau autobuz. funda pentru cel mai bun sfathappy, si puncte pentru ceilalti.

3 răspunsuri:
| SunshineGirl a răspuns:

Poate are prietena.

| denysa15 explică:

Nu are prietena.asta stiu sigur sushine girl.

| uzzy96 a răspuns:

Daca el nici nu vorbeste cu tine decat intrebat ce nu iti este clar.nu ii spune acum, intai cauta o modalitate sa il faci sa te placa, imbracat-e mai sexy vezi si tu, si vezi cum reactioneaza. Apoi il intrebi pe prietenul vostru comun ce a mai zis ala de tine si apoi ii spui ce ai pe suflet.bafta