| bbnnmm a întrebat:

Hey. E normal ca menstruația sa dureze mai mult de 7 zile?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Da, chiar daca se petrece in cazuri rare si se manifesta astfel la putine persoane.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cate zile dureaza menstruatia in mod obisnuit?

Menstruatia dureaza de obicei intre trei si cinci zile. Daca nu se intampla chiar asa, nu te stresa. Nu e nimic anormal sa dureze nici doua dar nici sapte zile. Daca totusi se prelungeste mai mult de sapte zile, vorbeste despre aceasta problema cu medicul tau. http://www.hotnews.ro/......-punem.htm Multa sanatate.

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

| sofisis a răspuns:

Daca dureaza mai mult de 7 zile, e bine sa mergi la medic.Nu prea e ok sa sangerezi atatea zile la rand.