| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetele, voi cum ati reactiona daca ati iesi cu iubi si cu gasca in club iar iubitul vostru danseaza cu alte 2 fete iar voi ramaneti singure pe ring?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Ii dau adorwinking
laughing

6 răspunsuri:
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Nu sunt fata dar ma pun în locul uneia. Îl las acolo și plec, sigur găsești un băiat care să te aprecieze la adevărata ta valoarea. Nu sta cu un băiat care are ochi și pentru alte fete, gând o sa se plictisească de tine o sa treca la alta și tot tu o sa suferi după el. Mult succes!

| SG1995 a răspuns:

Clar îi dai papuci și viceversa. E normal să ieșiți că sunteți tineri dar asta nu e normal.

| Adry05 a răspuns:

Oribil, aș pleca. dacă mi-ar zice gen că vrea să danseze puțin cu o prietenă sau ceva ok, dar așa să te lase să plece cu alea denotă nesimțire și că nu-i pasă de tine.

| CazanMihai a răspuns:

Sa nu faci ca toate aratarile dar ai dreptul de a fi nervoasa

| Emma30555 a răspuns:

Pai el nu vede relația voastră serioasa sau pur și simplu nu are respect, ar trebui sa te comporți cu el cu aceeași moneda și sa te gândești dacă merita sau nu relația

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as fi despartit de el.