| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, sa zicem ca iesiti cu gasca in club si logodnicul vostru danseaza cu fata sexy si single si o prind de fata si o pupa pe obraz, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| e1xtz a răspuns:

Ma Vacagrasa, da ia mai bine zi-ne cum a fost la cabana de rev, nu s-a certat nimeni pe fata singura si sexy?
Ai combinat si tu ceva...

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce cauta sa pupe pe alta? Fac si eu acelasi lucru sau plec...

| R0R0 a răspuns:

Ii dau o palma.

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Ohohooo... Daca ar face asta l-as urca pe scena si l-as calca in picioare, purtand tocuri cui big grin

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

Ma duc la el ormal si dupa ii zic,, ce mai faci iubi"