| Ali1235 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca iubitul vostru face videochat?

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Eu personal as intreruperapid relatia, fara sa clipesc. Multi dintre astia sunt si homosexuali neasumati, in sensul ca nu recunosc. Nu stii ce face pe furis, si cum. Te poti imbolnavi. Cat de pzda sa fii sa faci videochat ca baiat. O viata fara demnitate, o viata in 4 labe. Nu-ti doresti un astfel de ``barbat``. Chiar si daca n-ar avea studii, pentru barbati tot s-ar gasi locuri de munca. Depozit, sofer, aici mereu se gaseste, nu e nevoie de prostitutie.

| Ali1235 explică (pentru Sonia822):

Iti pot da mesaj privat?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E și asta o munca care aduce un venit considerabil.

| Ali1235 explică (pentru Sofer):

Chiar si atunci cand duce videochatul la un alt nivel si aflii ca e si bisexual.și a facut de toate? Sunt in șoc

| Catalin77945 a răspuns:

Nu vad ceva gresit, adica poate aia e meseria lui +castiga bani buni, care vezi tu ca e problema, adica nu pare ceva iesit din comun in zilele noastre