| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati reactiona daca il prindeti pe iubitul vostru cu alta fata? :-s Funda :*

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Probabil,mar durea sufletu,daca am avut de la inceput incredere in el,insa trebuie sa aiba un motiv pentru care a facut asta, asa ca de obicei e bine sa testezi pe oricine sa vezi daca te poate insela, si daca poti avea incredere.Si cel mai corect ar fi,sa fac in asa fel incat sa ma prinda si el cu alt barbat,sa vad daca reactia lui va fi aceeasi cu a mea, daca da isneamna ca a facut asta pentru ca e genu de barbat care iubeste o singura femeie dar ii palce sa filtreze si cu altele, daca nu ii pasa inseamna ca e un ''player''.

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cu furie.si apoi as ceda nervos, spunand ca nu sunt destul de buna pentru el, si de aceea a ales alta.Dar nu ma asculta u pe mine.Eu as zice sa te gandesti ca poate el inca virgula cauta acea persoana speciala, si face incercari.Depinde de varsta.Dar eu zic ca mai are (el) mult de invatat si nu este decis. Daca as fi in locul tau, as lamuri cu amandoi

| Libelle a răspuns:

"Bye-bye my dear"

| NAdrian a răspuns:

Il impusc tongue