| maria65 a întrebat:

Hey, fetelor! Am si eu 2 intrebari: Voi cand ati avut primul iubit? Dar primul sarut?

5 răspunsuri:
| xCrazyGirl a răspuns:

Primul sarut de 2 ani, primul iubit... sa zicem ca inca astept sa se decida (eu deja am refuzat 3 baieti pentru el)

| SeeDifference a răspuns:

Primul sarut il poti avea si inainte de primul iubit.
Eu l-am avut la 3 luni cand mi-am sarutat matusa pe obrazlaughing
Daca te referi la cel pe buze de la 10 ani in sus.
Primul iubit il potia vea cand vrei.
In clasa I cand e aceea iubire pura si inocenta sau in clasa a7-a a8-a cand e ceva mai serioshappy
Si da, nu sunt fata!happy

| Daydream a răspuns:

N-am avutcrying

| AlexandraRock15 a răspuns:

Primul iubit..ehmm..parca pe a 6-a laughing si primul sarut, tot atunci big grin :*

| NoName3275 a răspuns:

Primul sarut 10 ani si tot atunci primul iubit. eram mica si eurolling on the floor