| Ralucutza_6534 a întrebat:

Hei, fetelor! Am si eu 2 intrebari: Voi cand ati avut primul iubit? Dar primul sarut? Sunt curioasa pentru ca eu am 14 ani si nu am avut iubit si nu m-am sarutat cu niciun baiat, chiar daca majoritatea prietenelor mele au trecut deja prin asta. Vi se pare ciudat?

Răspuns Câştigător
| Maaria a răspuns:

Buna! Nu te ingrijora nu e nimic ciudat in asta, eu de exemplu am avut primul iubit cu putin timp inainte de a implinii 18 ani la fel si primul sarut a fost la 3 saptamani dupa ce l-am cunoscut pe iubitul meu! ( Si eu am fost in situatia ta si plangeam si ma intrebam de ce nu am un iubit? Sau de ce nu am avut primul sarut? Dar uite asteptand mi-am gasit iubirea vietii mele) Asa ca nu dispera, mai devreme sau mai tarziu vei avea parte si de primul sarut si de primul iubit!

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabatting eyelashes.Eu am avut primul prieten la varsta de 18 ani si primul sarut tot la 18 ani l-am avutbig grin.
Sincer, nu ar trebui sa iti faci griji daca ai 14 ani si nu ai avut nici un prieten pana acum si nici parte de primul sarut, linisteste-te toate la timpul lor. Daca prietenele tale au acum asta nu inseamna ca tu nu o sa ai prieten.Vei avea si tu cand va fi momentul.Nu fi suparata, stii ca exista si vorba aceea "lucrurile frumoase vin exact cand nu ne asteptam"asa ca numai fi ingrijorata.O sa vezi ca o sa vina ziua in care vei avea si tu prietenhappy
Succes:*

| Betty18 a răspuns:

E bine, stai linistita...eu am avut primul sarut la 16 ani si nu regret. Nu te lua dupa turma. Parerea mea este ca cele care au inceput cu giugiuleala pe la 12, 13 ani vor ajunge parasute.

Daca nu ai gasit un baist cu care sa fii si desigur care sa iti placa nu te grabi pentru nimic in lumea. Nu este nimic ciudat in asta

succes.

| DeeaMarry a răspuns:

Primul iubit si primul sarut la 13 ani. A fost mai mult o joaca. De fapt nu il iubeam, imi placea doar cum arata.
Sa ai mare grija! Nu accepta pe oricine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te panica!happy
Eu am avut primul sarut si primul iubit la 14 ani!happy Si toate prietenele mele aveau iubit.happy
Decat sa saruti multe broaste care raman asa si nu se transforma in print, mai bine il saruti pentru prima data pe Fat-Frumos laughing
Primul sarut e special...deci va fi cu o persoana speciala...si se va intampla atunci cand te astepti mai putin! smug

Bafta multa! kiss

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu te grabi draga mea, cu cat te grabesti mai tare cu atat mai mult vei fi lovita in dragoste, lasa ca o sa vina si momentul ala, si o sa fie perfect, lasa destinul sa te duca la ceva frumos fara sa influentezi tu cu nimic! primul iubit la-am avut la 14 ani acum am 16 si tot cu el sunt impreuna! dar am si suferit mult, iar primul sarut l-am avut la 13 ani!

| kasandra111111 a răspuns:

Draga mea ai tot timpu din lume pentru iubiti...eu primul iubit l-am avut de mica dar o fost o simpatie asa stii ce spunhappy primul sarul l-am avut la 12 anihappydar tu stai linistita ca ai timp de astawinking

| AzoniC a răspuns:

Nu. Nu este ciudat deloc. Ai sa gasesti la momentul potrivit persoana potrivita pentru tine! Nu fii descurajata!

| DeniiLoveYou a răspuns:

Paii...eu primul iubit l-am avut pe la 11 ani cam asa.dar nu a fost cu el primul sarut.♥ Primul sarut.a fost mirifiicc.a fost intr-o zi de iarnaa..era rece afara..sii..atunci a fost..atunci simiti ca zbori.( daca il iubesti pe cel cu care te saruti) Pentru mine va ramane ce-a mai frumoasa zi diin viata mea ♥ Dar din pacate..nu mai sunt cu acel baiat..am stat 6 luni impr:X Funda?:*