| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cand mergeti la cabana cu iubitii si acolo sunt fete mai frumoase ca voi si vedeti ca iubitii le acorda lor mai multa atentie decat voua si se distreaza cu ele ( ATENTIE ma refer strict ca danseaza cu ele, sau se joaca carti, remi bla bla), voi in acest timp deveniti geloase? cum actionati?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Mai frumoase ca mine nu se poate. Eventual alt fel de frumoase...dar mai frumoase...neah.
Plus de asta...nu tin musai ca al meu sa stea numai dupa curul meu.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru sofisis):

Eh uite o fata cu mintea deschisa, de apreciat

16 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Incerc ca il seduc si sa nu il prea las in compania alora. Sa poate flirtez si eu cu altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, as deveni geloasa, mi se pare normal. L-as lua deoparte, i-as reprosa dupa care e foarte posibil sa-i dau papucii thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa fii iubita mea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mersi happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat, pareai o persoana deosebita, permisiva si intelegatoare... Off, toate astea bune, sunteti deja luate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai de unde sa stii, toti au acolo o persoana rezervata si pe gustul lor, e doar o chestiune de timp pana ce dai de ea happy

| ubox7007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci daca iubitul tau danseaza si cu alte persoane si se integreaza in societate ii dai papuci, dar tu nu dansezi, nu faci nimic decat cu iubitul tau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ubox7007):

Mai citeste o data intrebarea. Era vorba daca le acorda lor mult mai multa atentie decat mie. Pe mine una m-ar deranja, daca i-ar acorda mai multa atentie alteia decat mie si da semne ca incepe s-o placa, mai mult decat ca pe o amica. Nu a zis nimeni ca n-are voie sa vorbeasca si cu persoane de sex opus, nu-s absurda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ubox7007):

Da, greseala mea, nu am fost prea atenta la intrebare. nu m-ar deranja in conditiile mentionare mai sus.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Urmeaza si o cerere in casatorie? Ca sa anuntam sa faca pagina site-ului rosie cu inimioare plutitoare, cum era pe vremuri la yahoo messenger happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Aa..nu! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Bravo, mi-ai stricat si surpriza! Multumesc...

Acum va trebui sa gasesc o abordare noua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce, nu!? Daca eu vreau sa iti cer mana, pai ti-o cer! Nu-mi spui tu cata tuica beau eu!

Evident, ca sa ma poti refuza va trebui sa astepti, mai intai, cererea. Asa ca nu te grabi ca fata mare la maritat si ai putina rabdare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, cum zici tu.

| Binladen220 a răspuns:

Pur si simplu le dai cateva perechi de palmi bafta