| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o intrebare, imaginativa urmatoarea situatie, se adreseaza baietiilor aflati in relatie, mergeti la cabana cu gasca (cupluri si 2 baieti si 2 fete singure), se face tarziu iar iubitele voastre sunt obosite si trag de voi sa veniti dupa ele, dar voi vedeti ca ceilalti baieti impreuna cu fetele se distreaza de minune, se joaca carti, beau, spun prostii, si parca parca v-ar tenta sa va alaturati, dar iubita va strica tot planul cu "hai iubi la culcare, hai iubi la culare" ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

As merge cu ea, as culca-o si m-as intoarce la gasca sa continui distractia.

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

In situatia asta ma duc cu ea fara probleme

| DeeaMarry a răspuns:

Iti parasesti iubita. E clar ca relatiile nu sunt pentru tine.

| RAY a răspuns:

Te duci la culcare cu iubita ta daca nu vrei sa te faca box cu tine toata noaptea, in aceasta epoca a feminizari barbatului trebuie sa fim cu frica de iubitele noastre ca ele sunt barbati in casa, acuma serios cand iubesti iubesti man, din pacate in ziua de azi sunt doar interese

| J0B0MAT a răspuns:

Pui melodia aia cu foaie verde si nu mai doarme nimeni.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Iti place? foaie verde shinci chiperiii

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E buna daca vrei sa ti se duca somnu.

| sofisis a răspuns:

Din nou, intr-un cuplu normal la cap, niciodata unul din parteneri nu il va pistona pe celalalt sa mearga la culcare daca el vrea sa mai stea.
Eventual i-ar zice, iubi, am chef de sex, vii, mi-o tragi, dupa care poti sa cobori si sa joci carti 3 zile neintrerupt.
Iar mi se pare ca te adresezu targetului 10-17 ani.

| MrLucas a răspuns:

Cum poate fi mai placut sa bei si sa joci carti decat sa dormi imbratisat cu persoana iubita, poate si cu niste sexulet inainte daca nu sunteti obositi. vorba lui DeeaMarry, relatiile chiar nu par a fi pentru tine!